Çka po ndodhë me NISMA-n, jep dorëheqje edhe Izet Ibrahimi

Burimet e Gazetës Tribuna brenda NISMA për Kosovën, tregojnë se sot do të jap dorëheqje edhe anëtari tjetër i Kryesisë, Izet Ibrahimi.

Sikurse Xhevat Bislimi dhe Ibrahimi ka qenë kundër koalicionit me Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Sot gjatë ditës do të bëhet publike dorëheqja e Ibrahimit, i cili është edhe kryetar i degës për Drenas, nga vjen edhe Jakup Krasniqi. /Tribuna/

Temat
LajmeVend

Të afërta