Ledri i pakapshëm, 200 mijë për 12 orë për Prince dhe Mbretin (Video)

Kënga në orët e para të lansimit është shikuar mbi 200 mijë herë.

Promovimi i klipit i cili u ndoq LIVE nga Telegrafi në sheshin “Zahir Pajaziti”, po del të jetë sukses, shkruan Telegrafi.

Ndër tjerash, kënga dhe Ledri janë pjesë e Prince Instant Coffe, produktit të ri në treg i cili pasuron asortimanin e produkteve vendore edhe në tregun e kafeve të shpejta dhe kualitative.

Temat
Showbiz

Të afërta