Kush është bukuroshi i Fjolla Morinës?

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina është ndër këngëtaret me format më seksi të estradës shqiptare.

Ajo shquhet për bukurinë dhe linjat e saj atraktive.

Së fundi ajo ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet duke pozuar me nipin e saj në veturë./Indeksonline/

Temat
Showbiz

Të afërta