Kjo është modelja kosovare që pozonte pranë Trumpit (FOTO)

Modelja nga Kosova dhe Miss Kosova 2008, Zana Krasniqi, pas suksesit në Kosovë ka vazhduar karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E atje shumica e modeleve prekin suksesin nën ombrellën e kompanisë së Doland Trumpit, tash kandidat për kryetar të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, transmeton Koha.net.

Më poshtë mund të gjeni disa fotografi ku Trump dhe Krasniqi janë së bashku. Zana Krasniqi ZanaZana Krasniqi 1

Temat
Showbiz

Të afërta