Ylli i Kombëtares bëhet baba

"Ndjenja më e bukur në botë!", shkruan futbollisti bashkangjitur fotos me të porsalindurën

Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ergys Kaçe, është bërë baba

Ergys Kaçe, ylli i PAOK-ut dhe Kombëtares shqiptare, nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ ka bërë të ditur se është bërë baba për herë të parë.

“Ndjenja më e bukur në botë!”, shkruan Kaçe bashkangjitur fotos me të porsalindurën, të cilën e quan ‘Princeshën e tij’.

Temat
RajonSport

Të afërta