Eva Ndoja me një video të “nxehtë”

Këngëtarja e njohur shqiptare Eva Ndoja ka nisur xhirimet e klipit të këngës më të re e cila pritet të jetë një hit veror, sikur këngët e sajë të fundit.

Bukuroshja seksi ka arritur në Prishtinë ku po bashkëpunon me njërin nga reduksionet më të mira në vend për projektin e saj të radhës.
Ajo për disa ditë pritet të përfundojë xhirimet e videoklipit, ndërsa në disa foto të realizuara së fundmi shihet në formën më të bukur dhe joshëse.
Një bashkëpunëtorë i afërt i këngëtares ka bërë të ditur se Eva po shijon qëndrimin në Prishtinë dhe edhe pse po lodhet me punë gjatë ajrimeve, sërish po kërkon të dalë sa më shumë pasi e preferon shumë jetën n kryeqytetin kosovarë./Telegrafi/

13115697_10210093354748334_692049155_n

13090287_10210093354708333_164668301_n

Temat
Showbiz

Të afërta