CR7 harroi se kamerave në Etihad nuk iu ikë asgjë, ja se çka ishte duke shikuar portugezi për një moment në Instagram (Foto)

Cristiano Ronaldo e ka shikuar ndeshjen e gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve ndaj Manchester Cityt nga tribunat.

Ylli portugez nuk arriti të bashkohet me pjesën tjetër të ekipit në fushë pasi ka ndjerë dhimbje gjatë stërvitjes dhe kështu Zinedine Zidane nuk ka dashur të rrezikon atë duke e inkuadruar ndaj Cityt.

CR7 gjatë një momenti e ka kthyer telefonin nga kamerat dhe në ekran është parë një fotografi e tij.

Mediat e kanë zbuluar se ajo ishte e postuar nga ish-ylli i Barcelonës, Gary Lineker. /Telegrafi/

Does this mean Ronaldo will not start for Real Madrid?

Ein von Gary Lineker (@garylineker) gepostetes Video am

Temat
BotëSport

Të afërta