Tre vjeçarja tenton të kërcejë nga një shtrat në tjetrin(Video)

Kërcimi mbi shtrat është aktivitet i preferuar i vogëlushëve.

Por pavarësisht paralajmërimeve të prindërve se kjo mund të mbarojë me të qara, kjo vogëlushe tenton ta zbulojë pse.
Në video mund të shihni momentin qesharak dhe të lezetshëm kur 3 vjeçarja Grace, e filmuar nga prindërit e saj duke provuar të kalojë hapësirën mes dy shtretërve në një dhomë hoteli në Irlandë./FirstChannel/

 

 

 

Temat
Fun

Të afërta