Gold AG së shpejti me videoklip të ri

Gold AG ka filluar xhirimet e videoklipit të ri.

Reperi nuk po ndalet duke sjellë krijime të reja muzikore dhe kështu tash po realizon edhe klipin e ri.

Ai është parë në shesh të xhirimit me produksionin Imagine Films, me regjisor Erkand Shabanin.

Gold AG nuk është hera e parë që po bashkëpunon me këtë produksion, pasi që edhe në filmin Zori ka bashkëpunuar me të njëjtin regjisor dhe kompani.

Mbetet të shihet se çfarë projekt po sjellë Goldi.
Kjo është një fotografi nga vendi i xhirimit:
Gold klipi i ri
Temat
Showbiz

Të afërta