Haradinaj: Maqedonia duhet të zgjidh vet situatën që e ka krijuar dhe mos të përziej Kosovën në fëlliqtihane

Haradinaj ka thënë përmes një postimi në rrjetin social Facebook se Maqedonia duhet të zgjidh vet situatën që e ka krijuar dhe mos të përziej Kosovën në fëlliqtihanet e tyre.

Sipas tij, fushata propagandistike kundër Kosovës nuk do të mund të mbuloj krimin dhe korrupsionin e nivelit ballkanik të politikanëve maqedonas.

Lexoni postimin e plotë të Haradinajt në Facebook:

Daut Haradinaj

Temat
LajmeVend

Të afërta