Arsyet e dorëheqjes së Ilir Dedës

Ilir Deda i cili sot ka dhënë dorëheqje nga Lëvizja Vetëvendosje, përmes një statusi në Facebook ka thënë se nëntë muajt e fundit kanë pasur dallime të mëdha konceptuale në mes tij dhe VV-së.

Deda ka shtuar se do të bashkëpunojnë kudo që ka hapësirë për ndryshimin e Kosovës.

Lexoni postimin e tij të plotë:

Ilir Deda

 

Temat
LajmeVend

Të afërta