Era, tezja seksi e Reneé

Është një nga tezet më seksi dhe më ekstravagante të showbiz-it, aq sa është kthyer edhe ikonë stili për shumë vajza të reja. Xhupi i saj pink nga kënga “Bonbon” u bë must have në çdo garderobë sezonin e kaluar.

Por Era Istrefi nuk mjaftohet me kaq. Ajo ka edhe një fanse tjetër që i ndjek modelin. Është Renée, vajza e Nora Istrefit, e cila akoma nuk ka mbushur një vjeç, por është aq miqësore dhe e qeshur në pothuaj çdo foto apo video që i postojnë prindërit në rrjetet sociale.

Këtë të diel, teze Era është përkushtuar për t’u argëtuar më shumë me të voglën.uke e trokuar me ngjyra dhe me xixa, Era duket që po e shijon shumë këtë momentet me Renée-n. Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një video, ndërsa Renée është duke luajtur dhe duke buzëqeshur me pamjen e saj të re ekstravagante… si tezja.

E kom ni bukuroshe akullore

A video posted by Era Istrefi (@strefie) on

Temat
Showbiz

Të afërta