Gold AG për pushime në Tajlandë (Foto)

Reperi Gold AG përpos këngëve të shumta të cilat po i publikon dhe performancave të shumta që ka ai ka gjetur kohë edhe për pushime.

Por pushimet e tij ai kësaj radhe ka vendosur t’i kaloje në një vend shumë të bukur.  Reperi ka udhëtuar drejt Tajlandës, ku edhe do t’i kaloj shtatë ditë të javës bashkë me shoqëri.

Gold AG këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku edhe si mbishkrim ka zgjedhur t’i përshëndet të gjithë fansat e tij me një “Tungjatjeta”.

GOLD AG Tajlande

Temat
Showbiz

Të afërta