Përfundon “The Voice”, fiton Tiri Gjoci

Edicioni i pestë i talent show-t, ka tashmë një fitues dhe ai është Tiri Gjoci.

Tiri i cili ka qenë në skuadrën e Sidrit Bejlerit, është triumfuesi më i ri i këtij spektakli, shkruan revista Who.

Ai ishte përballë konkurrentit Lorenc Hasrama.

Temat
Showbiz

Të afërta