Rrihen para restorantit, kamerieri u jep picë dhe ndalon rrahjen

Ky është momenti kur dy burra filluan të rrihen përballë një restoranti dhe më pas u ndaluan me picë. Kamerieri pa se burrat po rrihen dhe u afrua afër...

Ky është momenti kur dy burra filluan të rrihen përballë një restoranti dhe më pas u ndaluan me picë.
Kamerieri pa se burrat po rrihen dhe u afrua afër tyre, duke ua dhënë picën.

Më pas, ata ndaluan rrahjen dhe shijuan nga një copë picë, transmeton Gazeta Express.

Videoja e shpërndarë në Facebook është parë më shumë se 50 milionë herë.

Temat
Fun

Të afërta