Besim Dina martohet këtë vit, ja kush është “Msiti” (Video)

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte mysafiri dhe showmeni i njohur, Besim Dina. Ai është rikthyer pas shumë kohe në ulësen e mysafirit, duke rrëfyer...

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan” ishte mysafiri dhe showmeni i njohur, Besim Dina.

Ai është rikthyer pas shumë kohe në ulësen e mysafirit, duke rrëfyer shumë të pathëna për veten.

Besimi poashtu tregoi qe planifikon të martohet, ndërsa moderatori i emisionit Valon Maloku, tregoi se kush është “Msiti”.

Për më shumë ndiqni emisionin:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbizValaMala Show

Të afërta