“Zihen” në Instagram motrat Vjollca: Mëso e mos komento budallalliqe!

Motrat Vjollca, Luana dhe Marina gjithnjë janë shquar për komunikimin mjaft të çlirët që kanë me njëra-tjetrën. Gjatë ditës së sotme moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto ku...

Motrat Vjollca, Luana dhe Marina gjithnjë janë shquar për komunikimin mjaft të çlirët që kanë me njëra-tjetrën.
Gjatë ditës së sotme moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto ku tregon se ka qenë në Ulpianë.

“Sot vizitova nje nder trashegimite kulturore te Kosoves, Ulpiana ishte kaq e bukur!” Krahas fotos ka komentuar edhe Marina, e cila e këshillon të motrën të vizitojë edhe disa vende të tjera.

“Shko dhe tek 3 sheshirat ose tek 4 llullat, zgjidhe vetë!”-përfundon Marina.

Por ai që nuk pritej është komenti i Luanës, e cila ka shkruar: “Ne instastory po ta publikoj historine e ketij vendi, meso dicka sa komenton budalliqe.”

Nuk është hera e parë që dy bukuroshet komentojnë me njëra-tjetrën.

Temat
Showbiz

Të afërta