Afërdita Dreshaj me nënën, motrën e vëllain në dasmë, ja si po duken

Këngëtarja e cila së fundmi ishte ndër më të përmendurat e rubrikave rozë me rastin e fejesës, sot mori pjesë në një aheng familjarë, shkruan Kosovarja. Së bashku me...

Këngëtarja e cila së fundmi ishte ndër më të përmendurat e rubrikave rozë me rastin e fejesës, sot mori pjesë në një aheng familjarë, shkruan Kosovarja.

Së bashku me të ishin edhe anëtarët e familjes së ngushtë, nëna, vëllai dhe motra e cila është po ashtu e komentuar jashtë mase për linjat bombastike.

Edhe motra e saj Jehona, e cila është tejet aktive në rrjetet sociale, ka publikuar disa pamje të tyre, e që ajo që më së shumti bie në sy është nëna, e cila vërtetë se është një zonjë me klas.

Mi linjat që habiti ndjekësit e shumtë, tregon se kujt I kanë ngjarë vajzat të cilat vërtetë se janë për t’u pasur zili, e këtë e tregon vet imazhi. Gjenet flasin…/Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta