Shikoni çfarë fotosh seksi bën Khloe Kardashian në muajin e nëntë të shtatzënisë

“Kjo është një ëndërr e imja”. Kështu ka thënë Khloe Kardashian derisa ka treguar barkun e saj në të brendshme e afër ka pasur të dashurin Tristan Thompson. Si...

“Kjo është një ëndërr e imja”.

Kështu ka thënë Khloe Kardashian derisa ka treguar barkun e saj në të brendshme e afër ka pasur të dashurin Tristan Thompson.

Si zakonisht fotot janë glamuroze dhe ajo i ka postuar ato në Instagram. Khloe ka të veshur të brendshme të zeza dhe fotot ka thënë se i ka bërë në fillim të kësaj jave.

Temat
Showbiz

Të afërta