Tara shpallet ambasadore, Teuta shumë krenare me të

Teuta Krasniqi e cila me një kujdes shembullor rriti Tarën, pavarësisht situatave që asaj ju krijuan më martesë më Bleron, shkruan Kosovarja. Tara u rrite në një ambient që...

Teuta Krasniqi e cila me një kujdes shembullor rriti Tarën, pavarësisht situatave që asaj ju krijuan më martesë më Bleron, shkruan Kosovarja.

Tara u rrite në një ambient që nuk i mungoj dashuria prindërore si nga Teuta ashtu edhe nga Blero. Vajza e madhe e aktores dita ditës po tregon veçorit e saj.

Talentin si këngëtare, aktore ajo e ka trashëguar nga prindërit, Tara është përzgjedh që të jetë imazh i disa produkteve vendore dhe jashtë saj, ndërsa sot është shpall ambasadore nderi.

Nën organizimin e një projekti “Dhembe te shendoshe, femije te lumtur”. Me këtë rast Teuta është shpreh se ndjehet shumë krenarë por dhe falënderuese për njerëzit e këtij projekti. Me imazhet e Tarës Teuta ka bashkëngjit edhe këto fjalë : ‘Tara, Ambasadore Nderi ???????????? Çdo ditë me bën nënën më krenare ne Botë. Tara jem e mirë dhe e mbarë, Zoti te ruajt e të bekoftë me shëndet, dashuri, suksese të shumta dhe mbarësi. Të paça gjithmonë. Të don mami pa kufi, Ambasadorja ime ???????????? Faleminderime te perzemerta dr. @xheladinujkani per organizimin e projektit “Dhembe te shendoshe, femije te lumtur” si dhe per perzgjedhjen e Tares si Ambasadore Nderi e ketij projekti. Na keni nderuar ????????????Faleminderit shoqes kallamoqe Elisa qe eshte poashtu Ambasadore e ketij projekti dhe nje shoqe e mrekullueshme, shoqe-moter. Faleminderit, Orik, Arona, Driana, Tuana… Shume dashuri per te gjithe, nga Tara ‘. /Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta