Reja e Shyhretes me nënën, kryekëput si ajo

Learta kryekëput si nëna e saj Learta Jakupi, nusja e këngëtares, Shyhrete Behlulit ka qenë vazhdimisht e komentuar nga mediat rozë, edhe pse u bë e njohur vetëm si...

Learta kryekëput si nëna e saj Learta Jakupi, nusja e këngëtares, Shyhrete Behlulit ka qenë vazhdimisht e komentuar nga mediat rozë, edhe pse u bë e njohur vetëm si nusja e djalit të saj.

Ajo komentohet mjaft në mediat rozë për dukjen, imazhet e ndryshme që publikon me bashkëshortin, Kushtrimin, djalin apo edhe me kunatat dhe vjehrrën.

Por, së fundmi, Learta ka hedhur në Instastory një imazh të bukur me nënën e saj, me të cilën ka treguar se e ka pirë kafen e mëngjesit.Nga fotografia vërehet se Learta i ka ngjarë mjaft nënës së saj. Ndryshe, kujtojmë se Learta dhe Kushtrimi janë martuar në vitin 2016-të, ndërsa tani janë prindër të një djalit të cilin e kanë pagëzuar me emrin Matin./21Media.

Temat
Showbiz

Të afërta