Zbulohet e vërteta për biseksualitetin e Kendall Jenner

Kendall Jenner është njëra nga modelet më të njohura në botë dhe jo vetëm. Ajo është edhe pjesë e familjes së famshme Kardashian/Jenner, transmeton Indeksonline. Kendall Jenner është përfolur...

Kendall Jenner është njëra nga modelet më të njohura në botë dhe jo vetëm.

Ajo është edhe pjesë e familjes së famshme Kardashian/Jenner, transmeton Indeksonline.

Kendall Jenner është përfolur shumë kohën e fundit për preferencat e saj seksuale, kjo sepse ajo ka pasur shumë shoqe të ngushta në krah. E me këtë fakt në dorë, fansat e kanë akuzuar në një far forme Kendall se ato kanë qenë të dashurat e saj. Por për revistën “Vogue” Kendall ka mohuar këto fjalë dhe ka thënë se nuk ka asnjë pikë biseksualiteti apo gay në trupin e tij.

“Nuk mendoj që kam kocka biseksualitet ose gay në trupin tim” ka thënë Kendall, duke potencuar se nuk i dihet edhe mund të ndodh.

“Jam gati për eksperienca, nuk jam kundër por nuk kam pasur diçka të tillë më parë” është shprehur Kendall. Përfund, ajo ka theksuar se nuk ka nevojë që të fshehë seksualitetin e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta