FOTO/ U ndanë pak para martese? Zbulohet e vërteta e çiftit të famshëm shqiptar

Ndërkohë që të gjithë ishin në pritje të lajmit të kurorëzimit të dashurisë së tyre në martesë, ditët e fundit në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtari i...

Ndërkohë që të gjithë ishin në pritje të lajmit të kurorëzimit të dashurisë së tyre në martesë, ditët e fundit në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtari i famshëm i skenës shqiptare Blero Muharremi dhe e fejuara e tij Afrona Dika i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Kjo pas statuseve të tyre të dyshimta në rrjetet sociale, ku Blero i thoshte së bijës që përveç saj nuk i duhej askush në jetë, ndërsa Afrona shprehej se nuk i duheshin njërëzit të cilëve ajo nuk u duhej.

Megjithatë, së fundmi çifti i ka siguruar të gjithë se vijojnë të jenë bashkë.

Ka qenë vetë Blero ai që ka postuar në Instagram një foto ku ai shihet përkrah bukuroshes bjonde, me mbishkrimin: “E bukura dhe bisha.”

Temat
Showbiz

Të afërta