Djali i William Levyt feston ditëlindjen, publikohen foto të rralla

Muaji mars është një nga më specialët për çiftin e famshëm. William Levy dhe partnerja e tij kanë festuar ditëlindjen e dy fëmijëve të tyre. Pas ditëlindejs së vajzës...

Muaji mars është një nga më specialët për çiftin e famshëm.

William Levy dhe partnerja e tij kanë festuar ditëlindjen e dy fëmijëve të tyre. Pas ditëlindejs së vajzës së tyre Kailey, djali i madh Christopher ka festuar 12 vjetorin e lindjes. Ata janë ndër fëmijët më të bukur që janë parë ndonjëherë dhe skishte si të ndodhte ndryshme kur prindërit e tyre janë dy yje dhe të adhurueshëm.

Djali i aktorit është thuajse identik me të atin, madje ndjek dhe pasionin e tij për aktrimin. Ai ka qënë pjesë e disa filmave duke aktruar krah Levyt.

Temat
Showbiz

Të afërta