Çifti i njohur e konfirmojnë lidhjen e tyre me skena intime

Bukuroshja e Towie, Megan McKenna e ka konfirmuar lidhjen e saj me Mike Thalassitis nga Love Island, duke bërë skena erotike gjatë pushimeve të tyre në Tenerife të Spanjës....

Bukuroshja e Towie, Megan McKenna e ka konfirmuar lidhjen e saj me Mike Thalassitis nga Love Island, duke bërë skena erotike gjatë pushimeve të tyre në Tenerife të Spanjës.

Thashethemet për lidhjen e tyre kishin filluar para disa javëve por u intensifikuan javën që lamë pas. E Megan McKenna dhe Mike Thalassitis me në fund e kanë konfirmuar lidhjen e tyre të re gjatë pushimeve të tyre në Tenerife, ku kanë bërë skena seksi në ballkonin e hotelit ku kanë pushuar.

Ish ylli i Towie është parë duke u përqafuar me bukuroshen e saj, i cili njihet me nofkën skenike si Muggy Mike.

Temat
Showbiz

Të afërta