‘Xhakarta’ publikon edhe një foto, kaq e bukur duket!

Arta Elezaj është bërë shumë e njohur falë rolit të saj në serialin vendor “O Sa Mirë”, shkruan GazetaBlic. Me rolin e “Xhakartës” ajo po pëlqehet shumë nga publiku,...

Arta Elezaj është bërë shumë e njohur falë rolit të saj në serialin vendor “O Sa Mirë”, shkruan GazetaBlic.

Me rolin e “Xhakartës” ajo po pëlqehet shumë nga publiku, shtuar këtu dhe bukurinë që ajo posedon e që është një plus mjaft i madh.Me fotografitë që publikon bën që të komentohet shumë nga ndjekësit e saj të cilët tani janë të shumtë në numër.

Së fundmi, ajo është shfaqur mjaft e bukur, e rregulluar deri në detaj, e me kaçurrelat që e identifikojnë lehtë, ajo po duket e mrekullueshme.

Temat
Showbiz

Të afërta