Krejtësisht e zhveshur, mbulon gjoksin me duar

Prej 7 vitesh ajo është pjesë e pistave të modës për Victoria’s Secret . Dhe Elsa Hosk ka dëshmuar se pse është aq e suksesshme, derisa ka pozuar krejtësisht...

Prej 7 vitesh ajo është pjesë e pistave të modës për Victoria’s Secret .

Dhe Elsa Hosk ka dëshmuar se pse është aq e suksesshme, derisa ka pozuar krejtësisht e zhveshur në dhomën e gjumit, përcjell Bota sot.

Modelja 29 vjeçare është shfaqur tejet seksi derisa qëndron në krevat dhe bën selfie në pasqyrë, ndërsa që gjoksin e mbulon me duar.

Foton e ka publikuar në Instagram të enjten./BS/

Temat
Showbiz

Të afërta