Kapet peshku i frikshëm me sy të kuq

Një peshkatar rus ka mbetur i habitur kur ka kapur një peshk “zombie” me sy të kuq! Roman Fyodorov ndau fotot në faqen e tij Instagram – të cilën...

Një peshkatar rus ka mbetur i habitur kur ka kapur një peshk “zombie” me sy të kuq!

Roman Fyodorov ndau fotot në faqen e tij Instagram – të cilën e mbush me krijesa të çuditshme dhe të mrekullueshme që gjenden në udhëtimet e tij, transmeton lajmi.net.

Zbulimi i tij i fundit mund të ishte më i pazakontë, por rrjetat e tij i hoqën një krijesë të çuditshme me sy të ndritshëm të kuq.

I ashtuquajturi peshk zombie habiti 280.000 pasuesit e tij – të cilët sugjeruan se ndotja mund të ketë qenë fajësuar për pamjen e tij të pazakontë.

Roman i inkurajoi ithtarët e tij që të emërtonin krijesën – duke shtuar se ishte një “peshk shumë i famshëm dhe i shijshëm”. /Lajmi.net/

Temat
Fun

Të afërta