Dua Lipa: S’më besohet, ishte nata më e mirë në jetën time

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, ka rrëmbyer dy çmime të rëndësishme në Brit Awards 2018. Ajo ka thënë se ajo që i ndodhi mbrëmë ishte e pabesueshme, duke shtuar...

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, ka rrëmbyer dy çmime të rëndësishme në Brit Awards 2018.

Ajo ka thënë se ajo që i ndodhi mbrëmë ishte e pabesueshme, duke shtuar se ka qenë nata më e mirë në jetën e saj.

“Nuk mund të besoj për atë që ngjau mbrëmë! Përtej nderit dhe mirënjohjes që u dekorova me Best British Female dhe British Breakthrough Artist”.

“Faleminderit përgjithmonë, për natën më të mirë në jetën time”.

Temat
Showbiz

Të afërta