Vajza e Michael Jackson kapet ”mat” me modelen (FOTO LAJM)

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram. Por prej kohësh ajo përflitet se është në një lidhje me modelen...

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh dokumenton jetën e saj të përditshme në Instagram.

Por prej kohësh ajo përflitet se është në një lidhje me modelen Cara Delevingne. Dyshja u dallua për herë të parë duke dalë nga një klub nate të kapura për dore, në nëntor të vitit të kaluar.

19-vjeçaja Paris dhe 25-vjeçarja Cara i shtuan më shumë thashethemet, pasi u panë duke shijuar një mbrëmje jashtë në Londër. Ato janë parë dorë për dore, teksa u kthyen në dhomën e hotelit, pas një koncerti. /albeu.com/

Temat
Showbiz

Të afërta