Nuk do ta njihni, ja sa shumë ka ndryshuar “Longari” (foto)

Ilir Prapashtica është prej aktorëve më profesionist që ka Kosova. Ai mori pjesë në disa nga serialet vendore duke u bërë kështu aktori më simpatik i publikut. Iliri ende...

Ilir Prapashtica është prej aktorëve më profesionist që ka Kosova. Ai mori pjesë në disa nga serialet vendore duke u bërë kështu aktori më simpatik i publikut.

Iliri ende mbahet mend në publik me rolin më të popullarizuar të tij, Longarin, përcjell ORAinfo.

Longari që në ‘Familjen Moderne’ ishte personazhi kyç i serialit dhe gjithmonë do të mbahet mend si një tullac.

Por aktori ka ndryshuar plotësisht në pamje dhe ka ndryshuar në të kundërtën e asaj që e mbani mend.

Temat
Showbiz

Të afërta