Ia rrahën burrin, vjen reagimi i papritur nga Tuna

Dje ka pushtuar rrjetet sociale dhe mediet rozë lajmi se Patris Berisha ishte rrahur brutalisht nga dikush sepse kishte postuar një fotografi me syrin e nxirë. Ani pse ai...

Dje ka pushtuar rrjetet sociale dhe mediet rozë lajmi se Patris Berisha ishte rrahur brutalisht nga dikush sepse kishte postuar një fotografi me syrin e nxirë.

Ani pse ai nuk ka reaguar ende të paktën kemi pritur një reagim nga bashkëshortja e tij këngëtarja Tuna, shkruan GazetaPrishtina

Por duket që zogu ma i mirë prej krejtve ka zgjedhur sërish të mos flasë për jetën private, sepse nuk ka pasur asnjë reagim.

Madje për dallim nga herët tjera, nëse mund ta quajmë reagim ka qenë heshtja e saj totale.

Temat
Showbiz

Të afërta