Rrëfimi rrënqethës i aktorit: Ja si e ndryshova përgjithëmon jetën e një vajze me nevoja të veçanta

Aktori dhe regjisori i njohur, Mentor Zymberaj, i cili ishte i ftuar në edicionin më të ri të emisionit LEMzA në Tribuna Channel shpalosi shumë histori të padëgjuara më...

Aktori dhe regjisori i njohur, Mentor Zymberaj, i cili ishte i ftuar në edicionin më të ri të emisionit LEMzA në Tribuna Channel shpalosi shumë histori të padëgjuara më parë nga publiku.

Ai ndër të tjera me shumë emocion kujtoi edhe momentin rrënqethës kur arriti që jetës së një vajze me nevoja të veçanta ti jap një kahje tjetër.

Hisotrin e plotë mund ta dëgjoni përmes linkut në vazhdim./GazetaTribuna/

Temat
Showbiz

Të afërta