Femra më e bukur që keni parë, kjo ëshë nusja e Tarkanit

Është ‘Don Zhuani’ i ekranit turk dhe jo vetëm. Tarkan është një emër i njohur edhe në vendet ballkanike ku edhe dëgjohet kënga e tij. Këngëtari turk pavarësisht se...

Është ‘Don Zhuani’ i ekranit turk dhe jo vetëm. Tarkan është një emër i njohur edhe në vendet ballkanike ku edhe dëgjohet kënga e tij.

Këngëtari turk pavarësisht se i kërkuar shumë nga femrat, ai është martuar dhe i ka dhënë fund aventurave për të cilat është përfolur shumë, përcjell ORAinfo.

Dasma e Tarkanit u ndoq shumë nga mediet dhe ajo që mori më shumë vëmendje ishte nusja e tij e bukur. Një femër kaq tërheqëse duket se po e kompleton mashkullin të konsideruar si më tërheqës.

Temat
Showbiz

Të afërta