Almeda dhe Tolga shkëlqejnë në një dalje

Janë një ndër çiftet më të bukura. Mbrëmë Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman kanë manhintur me pamjen e tyre, shkruan lajmi.net Çifti ishin veshur me të...

Janë një ndër çiftet më të bukura.

Mbrëmë Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman kanë manhintur me pamjen e tyre, shkruan lajmi.net

Çifti ishin veshur me të zeza, duke u dukur mjaft elegantë.

Ata në rrjetet sociale kanë hedhur foto të përbashkëta dhe shkonin shumë!/Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta