Pak ditë para lindjes, Zaimina ka një surprizë

Muaj më parë kishte bërë bujë në medie lajmi që Zaimina Vasjari është shtatzënë. Këngëtarja pret që shumë shpejt të bëhet nënë, ndërsa ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës...

Muaj më parë kishte bërë bujë në medie lajmi që Zaimina Vasjari është shtatzënë.

Këngëtarja pret që shumë shpejt të bëhet nënë, ndërsa ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës që është vajzë, shkruan lajmi.net.

Në festën e mirëseardhjes që Zaimina i kishte organizuar bebes, ka zbuluar edhe emrin e vajzës, e që do ia vë, Khloe.

Në postimet e fundit në Instagram, ajo shfaqet duke u grimosur dhe arsyeja për këtë grim ishte realizimi i një fotosesioni.

“Po bëhem gati për fotosesion”, shkruan Zaimina, e cila duket se do hyjë në listën e këngëtareve nëna, të cilat kanë realizuar fotografi të tilla. /Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta