Linda Hakaj magjeps me zërin e mrekullueshëm në “Përrallë me Tupan” (Video)

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte këngëtarja me zërin e mrekullueshëm, Linda Hakaj. Ajo promovoi videoklipin e saj më të ri “I paharruar”. Poashtu Linda...

E ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte këngëtarja me zërin e mrekullueshëm, Linda Hakaj.

Ajo promovoi videoklipin e saj më të ri “I paharruar”.

Poashtu Linda rrëfeu shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe profesionale si dhe këndoi disa këngë live.

Për më shumë ndiqni emisionin “Përrallë me Tupan”, që shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel:

Temat
EmisionetPërrallë me TupanShowbiz

Të afërta