Besim Dina i rikthehet ekranit, por ja në cilin televizion

Besim Dina për shumë vite ka qenë njëri nga shoumenet më të preferuar për publikun shqiptar. Çdo fundjave është bërë me e këndshme për familjet shqiptare nën shoqërinë e...

Besim Dina për shumë vite ka qenë njëri nga shoumenet më të preferuar për publikun shqiptar.

Çdo fundjave është bërë me e këndshme për familjet shqiptare nën shoqërinë e Besim Dinës. Por pas shumë vitesh transmetim Besimi u largua shumë shpejt dhe pa shumë zhurmë.

Image result for besim dina Por Besimi shumë shpejt do të rikthehet me emisionin e tij “Oxygen”, por në Klan Kosovë. Edhe pse ende nuk dihet data e saktë e nisjes, tashmë ka dal promoja paralajmëruese dhe besohet se shumë shpejt do të filloj me transmetim.

Ndryshe, Besimi është po ashtu njëri nga komedianët më të pëlqyer shqiptar.

Temat
Showbiz

Të afërta