Ryva ia mbyll gojën të gjithëve, ja sa shumë ka humbur peshë

Këngëtarja më e dashur dhe simpatike për të gjithë ne padyshim që është Ryva Kajtazi. Ajo që një kohë të gjatë është larguar nga skena muzikore dhe nga mediat...

Këngëtarja më e dashur dhe simpatike për të gjithë ne padyshim që është Ryva Kajtazi.

Ajo që një kohë të gjatë është larguar nga skena muzikore dhe nga mediat rozë, që nga lindja e vajzës, shkruan Gazeta Blic.

E pas kësaj Ryva u kritikua edhe për mbipeshën e madje më shumë u komentua gjatë kësaj kohe, ku përmes rrjeteve sociale na ka mundësuar të shohim edhe ndryshimin të cilin e ka bërë këngëtarja për një kohë të shkurtër.

Ajo duket tejet në formë e cila ka arritur shumë shpejtë ti kthejë linjat në formë, me këto pamjet e fundit ju lë shumë për të admiruar e që nuk mungon as eleganca e saj.

Këngëtarja Kajtazi pas një viti është angazhuar edhe në projekte muzikore, madje gjatë festave të fundvitit ishte e pranishme në disa emisione.Këngën e fundit e ka publikuar para një muaji ‘Boll lujte’.

Temat
Showbiz

Të afërta