A e mbani mend “Bekirin” tek seriali “Jetë e hidhur”? Sot ai ka ndryshuar shumë

Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë. Personazhet kryesore ishin Nermini dhe Mehmet Kosova, të cilët u bënë shumë të dashur për...

Seriali turk “Jetë e hidhur”, ishte njëri ndër serialet më të pëlqyera në Kosovë.

Personazhet kryesore ishin Nermini dhe Mehmet Kosova, të cilët u bënë shumë të dashur për publikun.

Në kasten e aktorëve bënte pjesë edhe Mehmet Polat, në rolin e Bekirit “Bekiri” sot ka ndryshuar shumë. Ai ka flokë dhe mjekërr të madhe.

Dhe duket që ai është plakur shumë. Mehmet Polat apo “Bekiri” vazhdon të merret me aktrim në seriale të njohura turke./Sovrani.info

Temat
Showbiz

Të afërta