18-vjeçarja nxjerr virgjërinë në ankand, merr ofertë marramendëse

Një adoleshente ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj në përpjekje që të fitojë mjaftueshëm para sa për të paguar studimet, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Express. 18 vjeçarja,...

Një adoleshente ka nxjerrë në ankand virgjërinë e saj në përpjekje që të fitojë mjaftueshëm para sa për të paguar studimet, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Express.
18 vjeçarja, shpreson që të fitojë mjaftueshëm sa për të studiuar në Universitetin e Kembrixhit dhe pretendon që ka marrë një ofertë prej 890,000 dollarëve.

Nicole gjithashtu shpreson që me anë të këtyre parave të zhvendoset në Mbretërinë e Bashkuar, të ju blejtë prindërve të saj një shtëpi dhe të i ndihmojë me para motrës së saj.

Ajo tha për The Sun që në moshën 16 vjeçare kishte vendosur që virgjëria e saj është e çmuar.

“Kam kërkuar një arsimim të mirë, kështu që fillova të shikoj në internet për ndonjë mënyrë për të financuar studimet e mia dhe kam hasur në një seri reklamash ankandi dhe kam gjetur se ka vajza që kishin shitur veten për 3.1 milion kështu që vendosa të bëja të njëjtën gjë kur të mbushja 18 vjet”, tha ajo.

Ajo frikësohet se prindërit e saj mund të mësojnë për këtë ankand sepse një gjë e tillë sipas Nicole do t’i shkatërronte ata.

Një modele tjetër, në nëntor të vitit ta kaluar pretendon që ka shitur virgjërinë e saj 2.2 milionë funta./Express/

Temat
Fun

Të afërta