Filiz në ditën e martesës, nusja më e bukur që keni parë në krah të dhëndërrit më tërheqës

Ebru Kocaağa, aktorja që pas vetes kishte mijëra fansa me rolin e saj të Filiz në serialin ‘Aci Hayat’, para disa kohësh i ka dhënë fund beqarisë. Ebru e...

Ebru Kocaağa, aktorja që pas vetes kishte mijëra fansa me rolin e saj të Filiz në serialin ‘Aci Hayat’, para disa kohësh i ka dhënë fund beqarisë.

Ebru e cila karakterizon bjonden turke ishte një nga femrat më të kërkuara të ekranit, nga meshkujt që dëshironin lidhje me të, përcjell ORAinfo.

Aktorja iu përgjigj njërës prej këtyre kërkesave dhe realizoi një dasmë që pati jehonë në mediet turke.

Me një vello të bukur dhe e zbukuruar me shumë shije, Ebru u komentua gjatë për bukurinë që kishte në ditën më të bukur të saj.

Por edhe dhëndërri ishte i denjë për nusen e tij, i cili duket mjaft tërheqës.

Temat
Showbiz

Të afërta