Ajshegylin nuk do ta njihni të zhveshur…

Njihet nga seriali “Gjithçka për tim bir, me të cilin u bë hit në ekranet tona, shkruan Kosovarja. Me aktrim ka filluar që në moshë të re, gjegjëssisht nga...

Njihet nga seriali “Gjithçka për tim bir, me të cilin u bë hit në ekranet tona, shkruan Kosovarja.

Me aktrim ka filluar që në moshë të re, gjegjëssisht nga 5 vjeçare, ku më pas edhe vijoi mësimet për aktrim në Turqi.

Ajo është martuar për aktorin e njohur Murat Yirildim, i cili njihet në rolin e Demirit në serialin ASI, po ashtu ky një projekt shumë i njohur dhe i ndjekur në Ballkan.

Mirëpo, aktoren nuk jemi mësuar ta shohim aq seksi, e këtë e tregojnë imazhet që do të shihni në vazhdim, e që janë vërtetë befasuese.

Temat
Showbiz

Të afërta