Ku u zhduk Emine Toska?

Aktorja dhe këngëtarja Emine Toska ishte aktive shumë kohë më parë. Por, tani ajo i është përkushtuar në teatrin e Gjilanit, shkruan arbresh.info. Emisioni n’ZOOM rikthen Eminen me një...

Aktorja dhe këngëtarja Emine Toska ishte aktive shumë kohë më parë.

Por, tani ajo i është përkushtuar në teatrin e Gjilanit, shkruan arbresh.info.

Emisioni n’ZOOM rikthen Eminen me një intervistë ku ka treguar shumëçka.

Ku mbeti ajo mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Temat
Showbiz

Të afërta