Kthim në kohë! Kështu dukej Ardit Gjebrea kur ishte fëmijë

Modratori dhe këngëtari Ardit Gjebrea është ndër figurat më të çmuara të ekrani shqiptar. Ai ka bërë disa vite që gjendet në skenë dhe vazhdon ende të punojë me...

Modratori dhe këngëtari Ardit Gjebrea është ndër figurat më të çmuara të ekrani shqiptar.

Ai ka bërë disa vite që gjendet në skenë dhe vazhdon ende të punojë me shumë energji dhe vullnet, shkruan lajmi.

Se Arditi ka qenë që i vogël në skenë, e tregon edhe një fotografi që ai ka postuar së fundi në profilin e tij në Instagram. “Me rastin e 70 vjetorit të qendrës kombëtare të fëmijëve (dikur pallati i pionierëve), doli edhe kjo foto nga arkivi ????????????”, shkruan ai mbi fotografi.

Në atë imazh, Arditi shfaqej i buzëqeshur teksa po këndonte pranë një vajze tjetër, ndërsa prapa tij gjendeshin shumë fëmijë.

Temat
Showbiz

Të afërta