Afrona Dika shijon ditën e pushimit! Me trenerka dhe pa grim ju mahnitë

Afrona Dika është modelja shumë e komentuar jo vetëm për karrierën por edhe jetën e saj sentimentale. Së fundi, Afrona ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në...

Afrona Dika është modelja shumë e komentuar jo vetëm për karrierën por edhe jetën e saj sentimentale.

Së fundi, Afrona ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim në një ditë normale pushimi me trenerka dhe pa grim, shkruan Indeksonline.

Afrona edhe në këto fotografi duket shumë e bukur kurse na bind se bukurinë e ka të tërën natyrale.

Ndryshe, Afrona ka kohë që është në lidhje me këngëtarin Blero.

Temat
Showbiz

Të afërta