“Xhanëm” publikohet nga Butrint Imeri

Ka publikuar këngën e re. Këngëtari Butrint Imeri për gjithë fansat e tij ka hedhur në Youtube projektin muzikor të titulluar “Xhanëm”, shkruan lajmi.net Ky projekt është prodhim i...

Ka publikuar këngën e re.

Këngëtari Butrint Imeri për gjithë fansat e tij ka hedhur në Youtube projektin muzikor të titulluar “Xhanëm”, shkruan lajmi.net

Ky projekt është prodhim i Bigdeal Records dhe me tekst të vet këngëtarit.

“Xhanëm” është finalizuar me një klip shumë interesant./Lajmi.net/

Temat
Showbiz

Të afërta