Almedës po i mungon diçka, nuk është ajo që mendoni

Është shumë aktive në rrjetet sociale. Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është me motrën dhe kunatin e saj, shkruan lajmi.net Kjo...

Është shumë aktive në rrjetet sociale.

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se është me motrën dhe kunatin e saj, shkruan lajmi.net

Kjo fotografi është realizuar gjatë verës dhe është pikërisht kjo stinë që po i mungon asaj.

Të paktën kështu tha vet Almeda përmes një fotografie të hedhur në Instastory!/Lajmi.net/

Temat
Përgjithshme

Të afërta