Si do të duket dashuria juaj në 2018, bazuar në shenjën tuaj zodiakut

Sekretet e jetës suaj të dashurisë janë të fshehura në shenjën tuaj zodiakut. Shumë gjëra mund të mësohen duke kuptuar më shumë për shenjën tuaj zodiakut. Romantika dhe dashuria...

Sekretet e jetës suaj të dashurisë janë të fshehura në shenjën tuaj zodiakut. Shumë gjëra mund të mësohen duke kuptuar më shumë për shenjën tuaj zodiakut.

Romantika dhe dashuria janë disa prej gjërave që Zodiaku i zbulon. Gjeni se çfarë është jeta juaj në 2018 thjesht duke gjetur shenjën tuaj zodiakore në listën e mëposhtme. A do të gjesh dashuri të re në vitin e ri?

DASHI (MARS 21 deri 19 APRIL)

Në vitin 2018 do të përjetoni ndryshime shumë më serioze në dashuri, sepse do të takoni dikë që dëshiron një marrëdhënie afatgjatë dhe jo vetëm një aventurë ndërshtetërore që u përpoq ta keni në vitin 2017. Gjatë vitit të fundit ju është dhënë një shans për të përjetuar një qëndrim një natë, por ju thjesht nuk keni ardhur në këtë sepse jeni krijuar për një marrëdhënie me shumë dashuri dhe përkushtim.

DEMI (20 prill – 21 maj)

Në vitin 2018 do të përpiqeni të keni më shumë liri dhe pavarësi sesa vitin e kaluar, në të cilën ndjeheni se dikush ndërhyn me lirinë tuaj dhe u përpoq të thyejë krahët. Në vitin e ri ju nuk do të luani shumë për të marrë, ju do të heqë dorë nga ndjenjat tuaja që mund t’i drejtohen një personi të së kaluarës ose ndoshta miqësia juaj do të rritet në dashuri. Ose disa ndjenja që nuk mund ta dini ekzistojnë do të notojnë në sipërfaqe.

BINJAKËT (22 maj – 21 qershor)

Vetmia është armiku juaj më i madh dhe në vitin 2018 do të kuptoni se lumturia juaj nuk është e lidhur me një person apo subjekt dhe do të zbuloni një lloj të ri lirie dhe pak gjëra do t’ju bëjnë të lumtur. Për sa kohë që ishit i vetmuar, do të stimulonit kreativitetin në ju dhe do të merrni ide që mund të jenë një biznes shumë fitimprurës.

GAFORRJA (22 QERSHOR deri 22 korrik)

Kanceri në vitin 2018 më në fund do të shpëtojë nga ekseset e tyre dhe do të harrojë gabimet që kanë bërë në të kaluarën. Shumë shanse u janë dhënë atyre njerëzve të gabuar të cilët në një farë mënyre thithin energjinë e jetës suaj. Deri më tani ju jeni sjellë sikur keni qenë i magjepsur dhe nëse dikush ju përcjell çdo hap që keni bërë vazhdimisht, por në vitin e ri ju do të shpëtoni nga gjurmët e së kaluarës dhe do të ndiheni të gatshëm të takoni dikë që është më së shumti të përshtatshme për ju.

LUANI (23 korrik – 22 gusht)

Stabiliteti do të jetë tipari juaj kryesor në 2018. Ju do të zhgënjeni disa herë në dashuri, por në fund ju do të bini më shumë se kurrë. Vazhdoni të kërkoni dashurinë e jetës tuaj, edhe pse 2018 nuk mund të jetë viti kur martoheni. Ju mund të bini në dashuri me dikë që ju paktë shpresoni të bini në dashuri, nuk e dini.

VIRGJËRESHA (23 Gusht – 22 Shtator)

Virgos më në fund do të ketë një shkak për lumturi në vitin 2018. Edhe pse mund të mendoni se jeni shumë i mërzitur që dikush bie në dashuri me ju, por besoj se ky do të jetë viti kur do të biesh në dashuri aq shumë saqë do të harrosh për gjithçka tjetër rreth ju.

PESHORJA (23 shkurt – 22 tetor)

Në 2018, ju do të merrni marrëdhënie në të cilën ju jeni tashmë në një nivel krejtësisht të ri dhe ju do të jeni edhe më të sigurt se me atë person që dëshironi të kaloni pjesën tjetër të jetës suaj. Kjo marrëdhënie do të jetë një marrëdhënie afatgjatë në të cilën ju të dy do të gëzoni.

AKREPI (23 TETOR – 22 NËNTOR)

Megjithëse ju keni shmangur dashurinë dhe urreni ndonjë ide për t’u lidhur me dikë në një nivel më të thellë, në 2018 dikush do të marrë vëmendjen tuaj dhe ju do të merrni një përshtypje krejtësisht të re pozitive të dashurisë. Mos e refuzoni menjëherë atë që ju është ofruar, ashtu siç keni bërë më parë, jepni një shans për dashuri.

SHIGJETARI (23 NËNTOR – 21 DITË)

Në vitin 2018, do të heqësh dorë nga të gjithë ata që kanë humbur kohën duke menduar se ju duan vetëm për shkak se ju kanë kushtuar pak kohë. Ju do të hiqni dorë nga të gjithë njerëzit që ju kanë poshtëruar duke ju vënë gjithmonë në vendin e dytë dhe do të mësoni se duke lavdëruar vetveten, ju jepni një shans të vërtetë që dikush të bie në dashuri me ju.

BRICJAPI (22 Dhjetor – 20 Janar)

Në 2017 ju Capri ishin shumë të durueshëm, të sjellshëm dhe të arsyeshëm. Le të jemi më kurioz dhe të hapur, vetëm në këtë mënyrë do të përjetoni realizimin e vërtetë të të gjithë energjisë seksuale që keni, por sigurohuni që jeni të sigurt.

UJORI (21 Janar – 18 Shkurt)

Personi që takoni në vitin 2018 nuk mund të jetë dashuria e jetës suaj, por me siguri do t’ju ndihmojë të transformoni në një person të ri i cili nuk ka frikë të gëzojë jetën. Kjo mund të jetë një person që haset aksidentalisht në vendet që ju zakonisht lëvizni ose dikush tjetër nga e kaluara juaj që keni ndjerë dikur. Kjo mund të ndodhë mjaft aksidentalisht, ndërsa ju po pini kafe në kafene, por mos bëni një rregullim të shpejtë dhe përpiquni të shihni pozitivisht gjërat që vijnë në jetën tuaj.

PESHQIT (SHKURT 19 – 20 MARS)

Në vitin 2018, më në fund do të gjeni dikë që do t’ju vlerësojë për hir të zemrës suaj të mirë dhe që ju simpatizoni me të gjithë rreth jush, të njohur apo të panjohur. Ju do të jeni në një marrëdhënie në të cilën do të ketë shumë dashuri, mirëkuptim, humor, gëzim dhe aventurë. Sigurohuni që ju do të takoni personin e duhur, prandaj mos rrënoni gjithçka duke bërë përfundime shumë herët. /Lajmi.net/

Temat
Fun

Të afërta