Aktorja 52-vjeçare tregon linjat seksi në Maldive

Edhe pse në stinën e dimrit, duket së shumë prej njerëzve të pasur të Hollivudit kanë nostalgji për rrezet e diellit dhe detin. Një ndër to është pikërisht Aktorja...

Edhe pse në stinën e dimrit, duket së shumë prej njerëzve të pasur të Hollivudit kanë nostalgji për rrezet e diellit dhe detin.

Një ndër to është pikërisht Aktorja seksi 52 vjeçare Elizabeth Hurley e cila këtë të dielë ka postuar në rrjetin social Instagram një foto të nxehtë nga Maldive. E veshur me një kostum seksi ngjyrë rozë Elizabeth Hurley është shfaqur e shtrirë në rërë duke ekspozuar format perfekte të trupit të saj të tonifikuar.

Edhe pse numëron 52 vite Elizabeth Hurley cilësohet si një ndër femrat më seksi në mbarë botën.

Temat
Showbiz

Të afërta